Ресторан "КАЗБЕК"

Новини

Пісне меню по-грузинськи в ресторані “Казбек”!

Опубліковано

Post-menu-kazbek-2017З 27 лютого і до 15 квітня в усьому православному світі починається найбільш строгий і значний серед усіх постів - Великий піст. Головна його мета – оздоровлення тіла і очищення душі від гріхів і цей шлях через який віруючій людині необхідно пройти, тримаючи себе в строгості і відмовляючись від скоромної їжі.
Спеціально для всіх тих, хто поститься шеф-кухар ресторану “Казбек” розробив різноманітне і дуже насичене пісне меню з грузинських страв: кілька видів салатів, багатих свіжими овочами і вітамінами, супи – борщ з грибами і чорносливом, суп з білих грибів з домашньою локшиною, гарбузовий крем -суп з сиром Тофу. На гарячі закуски можна замовити овочеву долму з соусом Бажана, оджахурі з грибами, плов з грибами.
А також традиційні грузинські борошняні вироби, але пісні хінкалі зі шпинатом і грибами, лобіані, хачапурі з капустою, хачапурі з картоплею і грибами. Десертне меню теж порадує: пиріг з гарбуза з запеченими яблуками і яблуко запечене з медом і курагою.

Постите смачно і корисно разом з рестораном «Казбек»!
Бронювання столиків: (044) 285-48-05
Київ, бул. Лесі Українки, 30 А

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>