Ресторан "КАЗБЕК"

Новини

Скуштуйте грузинські солодощі в ресторані “Казбек”!

Опубліковано

gruzinskie-sladosti-kazbek-17Якщо Ви вже встигли ознайомитися з найпопулярнішими стравами грузинської національної кухні в ресторані “Казбек”, то саме час перейти до десерту.
Грузинські солодощі відрізняються оригінальністю і за традиціями символізують багатство і процвітання. На грузинському столі, крім випічки (наполеон, бісквіти, запіканки і штрудели) можна побачити всілякі сухофрукти, фрукти, козинаки / гозінакі, Чурчхела, пеламуши, баклаву, а також популярні інжир або в’ялена хурма.
Чурчхела – найвідоміший, калорійний і дуже корисний грузинський десерт, нанизані на нитку горіхи, опускаються в загущений за допомогою борошна виноградний сік.
Грузинське ласощі як козинаки / гозінакі (в груз. გოზინაყი гозінакі – подрібнені волоські горіхи). Традиційно ці ласощі готуються до новорічного столу з подрібнених ядер волоських та лісових горіхів, кунжуту або насіння злегка підсушених і залитих розтопленим медом.

Також дуже популярний десерт пахлава (або баклава) його готують з тонкого листкового тіста
з додаванням мелених і дрібно порубаних волоських горіхів або фісташок, які викладаються між шарами тіста просоченого в сиропі або меді.
Пеламуші – це дуже смачний десерт з виноградного соку і муки, по консистенції схожий на густий кисіль або желе і подається з різними горіхами.
Побалуйте себе і своїх близьких грузинськими десертами в ресторані “Кабек”!
Бронювання столиків: (044) 285-48-05
Київ, бул. Лесі Українки, 30 А
www.kazbek-kiev.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *